Adres

FNV Horecabond

Postadres

Postbus 1435
1300 BK Almere

Bezoekadres

Louis Armstrongweg 100
1311 RL Almere

Openbaar vervoer

NS station Almere Muziekwijk, drie minuten lopen.

Vragen?

Het Voorlichtings- en Informatiecentrum staat klaar om al jouw vragen over je werk en inkomen of lidmaatschap te beantwoorden. Je kunt telefonisch contact opnemen of direct je vraag stellen in het panel hier rechts.

Vragen over je werk of inkomen?
Telefoonnummer Leden: 036 - 535 85 95
Telefoonnummer Niet-leden: 0900 - 239 10 00 (€0,50 per minuut)
Regiobestuurders en regiomedewerkers
Noord-Oost: Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel
Harry de Wit
Sectorbestuurder catering / regiobestuurder h.dewit@fnvhorecabond.nl

Maily Hollander
Regiomedewerker h.dewit@fnvhorecabond.nl
Noord-West: Noord-Holland, Utrecht, Flevoland
Marco Bouma
Sectorbestuurder horeca / regiobestuurder m.bouma@fnvhorecabond.nl

Jillian Teppema
Regiomedewerker j.teppema@fnvhorecabond.nl
Zuid-Oost: Gelderland, Limburg, Oost-Brabant
Johan Bijlsma
Sectorbestuurder recreatie / regiobestuurder j.bijlsma@fnvhorecabond.nl

Gezina van der Ven
Regiomedewerker g.vanderven@fnvhorecabond.nl
Zuid-West: Zeeland, Zuid-Holland, West-Brabant
Edwin Vlek
Sectorbestuurder horeca / regiobestuurder e.vlek@fnvhorecabond.nl

Kinga Visser
Regiomedewerker k.visser@fnvhorecabond.nl
Vragen over je lidmaatschap?
Telefoonnummer Leden: 036 - 535 85 55
Fax nummer: 036 - 536 33 97
  • Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur.
Vragen vanuit het buitenland?

Stuur ons dan een e-mail voor meer informatie.

Persvoorlichting

Vragen van journalisten worden beantwoord door onze persvoorlichter via:

Telefoonnummer: 06 516 94 544
Email: persvoorlichting@fnvhorecabond.nl